Gündem Paylaşımlar

Hem Bugün, Hem de Gelecek İçin…

Değerli meslektaşlarım, sevgili stajyer arkadaşlarım; sizleri Odamızın Yönetim Kurulu adına sevgiyle saygıyla selamlıyorum.
Mesleğimizde ve Odamızda 30 yılı geride bıraktık. Hep birlikte 30 yılda çok güzel şeyler yaptık. Yaygın eğitimler yaptık. Mali Çözüm ve İSMMMO Yaşam’ı birlikte takip ettik. Süreç değişti. Pandemi var, alışkanlıklarımız değişti. Hem dünü hatırlayacak, hem bugünü yaşayacak, hem de geleceği konuşacak yeni çalışmalar içindeyiz. 
İSMMMO Blog’la karşınızdayız. Bu çalışmayı odamızın komiteleri yaptı. İSMMMO Blog’da sadece güncel konuları değil zaman zaman geçmişi konuşacağız. Zaman zaman komitelerimizin yaptıklarını konuşacağız. Komite üyelerimizin çalışmalarını ele alacağız. Yeri gelecek ekonomiyi konuşacağız. Yeri gelecek finansı konuşacağız. Tarihi konuşacağız, sanatı konuşacağız, e-uygulamaları konuşacağız. En önemlisi de iletişimi konuşacağız. Bu çalışmanın hazırlanmasına katkı sunan başta Yönetim Kurulu üyelerimize, ilgili komitelerdeki arkadaşlarımıza ve bundan sonraki süreçte katkı sunacak tüm komite üyelerimize teşekkür ediyor, mesleğimize ve ülkemize faydalar getirmesi dileğiyle sizleri sevgiyle, saygıyla selamlıyorum.